Srpen 2011

Music Police // 0.3

31. srpna 2011 v 18:27 | Janii
Leona Lewis / Avicii - Collide
Můj názor: Tahle písnička se mi opravdu nelíbí. Připadá mi celkem nudná a o ničem. Mohla by být lepší. Má sice krásný hlas, ale písnička se mi opravdu nelíbí. 11%
Váš názor: Tak co? Jak se Vám písnička líbí? Pište do komentářů! :).

Lady Gaga - Yoü And I
Můj názor: Boží ♥. Písnička je fakt dost dobrá jako vždy originální. Nejenomže je ten videoklip opět velmi zajímavý, ale můžete zde vidět Lady Gagu bez makeupu! Je to opravdu bomba! ;) ♥. 120%
P.S.: nedávno jsem se dočetla, že by se měl zfilmovat život Amy Winehouse a hrát ji právě možná bude Gaga! :)
Váš názor: Tak co? Jak se Vám písnička líbí? Pište do komentářů! :).

Chris Brown - Next To You ft. Justin Bieber
Můj názor: Když jsem si ji poprve poslechla tak se mi nelíbila. Potom jsem ji slyšela hrát na Mtv a začala se mi líbit. Teď ji úplně žeru! ♥. Opravdu se jim povedla a sluší jim to :). 120%
P.S.: Jsou spolu ten Justin a Selena nebo ne? Byl to teda drb nebo jak to je? :D.
Váš názor: Tak co? Jak se Vám písnička líbí? Pište do komentářů! :).

Vaše Janii

Free Layout with // Polar Bear ♥

31. srpna 2011 v 17:33 | Janii |  Free layouts


Pokud chceš layout, tak mi napiš na email janca.kamoska@seznam.cz :
Přezdívku:
Blog:
Email:
Heslo:
Název layoutu:

POZOR!
- Layout nevydávej za svůj!
- Nepoužívej jeho části pro svou grafiku
- Nedávej do soutěží
- Nemaž zdroj na layoutu
- Layout musíš mít na blogu min. 10 dní! ( P.S.: Budu si to kontrolovat! :) )

Obrázky na téma // Polar Bear ♥

31. srpna 2011 v 9:37 | Janii
Tyhle obrázky mě opravdu uchvátily. Jsou strašně krásné. A jeden nebo dva z nich budou na layoutu, na kterém právě teď dělám :).
Více obrázků pod celým článkem

Čas utíká rychle...

30. srpna 2011 v 20:58 | Janii
Nadpis mluví za vše. První věc je, že jsem ještě spoluadminka na blogu www.blog-graphicc.blog.cz a je to celý zamotaný :D. Nejdřív jsem hodně času trávila tam a tady mě to nebavilo. Jenže teď se mi nechce přidat článek absolutně nikam. Jenže na společný blog musím nějaký článek přidat, protože by na mě asi adminky byli naštvaný. Ale možná se to časem zpraví a dostanu zase tu velkou chuť blogovat jako dřív.
Druhá věc je, že ty "problémy" už nemám. Ale mám stejně ještě jeden problém kterej mě dost vadí :D. Ale ten boužel zde říkat nemůžu.
Třetí věc. Jak se těšíte do školy? Na to se Vás prostě musím zeptat :D. Já tak 50 na 50. Na děcka ze třídy se těším určitě. Ale né na učení :(.
Čtvrtá a poslední věc. Už vím co si pčeju na Vánoce :D. FOŤÁÁK. Po kterým toužím dlouho ♥. Už jsem sice foťák měla, vlastně furt mám, ale je stručně řečeno na ho*no :D.
Tak se tu (s)mějte
Vaše Janii<3

Sorry, but.....

8. srpna 2011 v 19:26 | Janii
Opravdu se strašně omlouvám, že jsem dlouho nepřidala žádný článek, ale v poslední době mám dost blbou náladu. Ne že bych neměla čas, času mám fůru. Jsou to moje osobní problémy, které nehodlám řešit na blogu. Ale můžu říct, že se týkají mého kluka. Je to zamotaný. A v nejbližší době bych Vám chtěla udělat nějaký volný design. Mám tu jen jeden, kterej se mi ještě k tomu absolutně nepovedl.

A ještě mám pro Vás jednu novinku, možná budu spoluadminka na jednom blogu o grafice. Název Vám napíšu později. Ale na tomto blogu zůstávám na 100% :).

Vaše Janii <3

Textures // 0.2

4. srpna 2011 v 19:34 | Janii |  Textures
Jsou to opravdu úžasné textury ♥ Strašně se mi líbí =).


My Photos // 0.1

3. srpna 2011 v 15:40 | Janii
No, co k tomu dodat :D. Přijímám kritiku, ale s mírou. Některé fotky jsou trochu bláznivé, ale taková já jsem :D. Prostě nejsem dokonalá, jedním slovem: "zrůdička" :D.
P.S.: Promiňte za velikost fotek, nechtěli se mi zmenšovat :D.

Více fotek v Celém Článku ↓